KYIV ART TIME

11-12 травня в м. Київ відбувся ХVI Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс-фестиваль «KYIV ART TIME» -  яскрава подія в світі мистецтва. Це творчий проект, авторами якого є люди, з головою занурені в світ дитячої творчості.

На просторій сцені ДК ім. Корольова своє мистецтво представляли хореографи і вокалісти з Кривого Рогу, Івано-Франківська, Вознесенська, Вишгорода, Києва та інших міст України. Всього участь у заході взяло 800 конкурсантів. Учні КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. Максима Березовського» також завітали на мистецьку подію і не даремно! Тож, вітаємо переможців!

Номінація «Естрадний вокал»

категорія 6-9 р.:

ІІІ місце ˗ Аня Покутня (викладач Алексієнко К. С.);

категорія 10-12 р.:

І місце ˗ Тамара Яловенко, ІІ місце Софія Дєжурна (викладач Оничко О.А.);

малі форми:

І місце та спеціальний диплом «За артистизм» - дует у складі Діани Співак та Анни Цимбаленко (викладачі Алексієнко К. С. та Оничко О.А.);

категорія 13-16 р.:

ІІ місце - Рева Марина (викладач Алексієнко К. С.);

ІІІ місце ˗ Лютова Вікторія, диплом за участь ˗ Матюхіна Катерина (викладач Оничко О.А.).