Два «Уроки з чемпіоном» пройшли у школі №6

Дуже тішить той факт, що за півтора роки існування освітньо-спортивний проект «Урок з чемпіоном», який міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» проводить у навчальних закладах міста, набув популярності і ми часто отримуємо запрошення від учнів та вчителів. Сьогодні, в черговий раз, ми з радістю відгукнулись на запрошення і організували цікаві заходи для школярів міста.

11 травня разом з рекордсменом по кількості проведених «Уроків з чемпіоном» боксером Олександром Гречаником завітали до Глухівської загальноосвітньої школи №6, де провели два заходи поспіль. Спочатку ми завітали до 1-А класу (класний керівник Тетяна Гапонько). Другий «Урок з чемпіоном» пройшов у 2-В класі (класний керівник Світлана Шум).

Діти готувались до зустрічі з майстром спорту України з боксу, дворазовим призером Чемпіонатів Європи серед юнаків та восьмиразовим чемпіоном України серед юнаків та юніорів з боксу Олександром Гречаником, тому задали дуже багато цікавих запитань спортсмену.
Питали малюки про мандрівки спортивні, досягнення, перші кроки у спорті та перші нагороди. Запитували діти Олександра про успіхи у навчанні, про цілі спортивні, про режим, тренування, харчування...На всі питання дітей чемпіон надав вичерпні відповіді.

З великим бажанням діти взяли участь у майстер-класі Олександра Гречаника, під час якого чемпіон навчав дітей прийомам захисту та боксерським ударам. Приміряли учні і чемпіонське екіпірування та потримали у руках спортивні трофеї відомого глухівчанина.

Завершували кожен «Урок з чемпіоном» автограф сесія, фотографування на пам'ять та вручення солодких подарунків юним любителям спорту від МЦФЗН «Спорт для всіх».

Віримо, що кожен наш захід це провідник для дітей у цікавий світ фізичної культури та спорту!

Ще раз хочеться подякувати Олександру Гречанику за постійну участь у проекті «Урок з чемпіоном». Вже через два тижні глухівчанин братиме участь у представницьких змаганнях з боксу, і ми з впевненістю можемо сказати, що кількість шанувальників Олександра за останній час зросла у геометричній прогресії.

Займайтесь спортом! Любіть рідне місто Глухів!

Микола Колтаков, майстер спорту України міжнародного класу,
директор МЦФЗН «Спорт для всіх»