День Перемоги!

День Перемоги – це свято, що не може залишити байдужим нікого. Ні ветеранів, які пройшли пекло війни, ні їх дітей, які перенесли складні часи післявоєнного періоду, ні онуків та правнуків, які виросли на  героїчних і болючих спогадах дідів та прадідів.

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас назавжди затьмареним гіркотою втрат і осяяним сонцем Перемоги. У довічному боргу наше покоління перед тими, хто боронив і боронить свою Батьківщину. Відповідно до плану роботи відділу освіти на початку травня розпочався місячник оборонно-масової роботи, присвячений 74-й річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Протягом травня 2019 року у закладах освіти міста пройшли тематичні виховні години «Ми будемо довго пам'ятати, і вам забути не дамо...», на які були запрошені ветерани війни; літературно-музична композиція «Ніхто не забутий – ніщо не забуте», присвячена великому подвигу ветеранам війни; тематичні виставки в шкільних бібліотеках; уроки мужності «Герої не вмирають», «Велич народного подвигу», присвячені пам’яті жертв Другої світової війни; відбувся захист історико-краєзнавчих учнівських проектів «Війні немає забуття. Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні».

111358

111359

111360

 

Учні шкіл міста відвідали екскурсію «Миттєвості Великої війни», яка проходила на базі пам’ятки архітектури «Київська брама Глухівської фортеці». 8 травня 2019 року в День пам’яті і примирення урочищі «Борок» відбувся мітинг – реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!», присвячений ушануванню пам’яті солдат і офіцерів, мирних жителів, розстріляних фашистами під час окупації міста Глухова та загиблих воїнів, які перепоховані у післявоєнний час на території меморіального комплексу «Жертвам фашизму». На мітингу були присутні  представники міської влади, керівники закладів освіти, учнівська молодь та громадяни міста Глухів. 9 травня 2019 року учні та педагоги шкіл взяли участь у загальноміському мітингу-реквіємі «Летіла Перемога над світами, немов травневий довгожданий грім» з покладанням квітів до Меморіалу загиблим, присвяченому 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З метою вшанування подвигу фронтовиків, закладами загальної середньої освіти проведено акцію «З добрим ранком, ветеране!», у рамках якої діти вітали ветеранів війни та учасників ООС з Днем Перемоги. Ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя заради щасливого майбутнього!

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56