Інтерактивний захід "Природа рідного краю"

Десятого квітня на базі І зали міського краєзнавчого музею було проведено інтерактивний захід, присвячений природі рідного краю.

Учні 3-Б класу ЗОШ № 2 під керівництвом класовода Грудиніної Н.В. провели активну пошукову, творчу, колективну роботу: виступали з доповідями, пробували себе в ролі екскурсоводів, і, навіть, створили власну Червону Книгу Глухівщини, до якої ввійшла інформація про зникаючи види флори і фауни нашого рідного краю. Цікавим і захоплюючим моментом уроку стала гра «Впізнай голос». Ефект «вимкненого світла» та «звуків лісу» дав змогу дітям здійснити уявну подорож в природу і за голосами тварин та птахів з'ясувати, хто населяє дане середовище.

На відкритий урок в музеї було запрошено й батьків, які із захватом підтримали ідею створення дітьми Червоної Книги і також активно взяли участь у її розробці. Така форма співпраці музею з вчителями, учнями та батьками давно стала традиційною для закладу, і з року в рік набуває все більш різноманітніших форм та масштабів роботи.