Відбудеться спільний тренінг-семінар Проекту HOUSES

На запрошення Глухівської міської ради відгукнулись експерти проекту ЄС/ПРООН «Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Тому, для всіх бажаючих 17 квітня 2019 р. о 10:00 в сесійній залі Глухівської міської ради відбудеться спільний тренінг-семінар Проекту HOUSES (координатор – Тамара Харченко) та Міжнародної фінансової корпорації (координатор – Андрій Боровий). Під час заходу будуть розглянуті питання не тільки налагодження ефективної роботи ОСББ, але й  роз’яснено основні напрямки роботи нещодавно створеного Фонду Енергоефективності, діючі програми з підвищення енергоефективності будинків в яких можна взяти участь всім  ОСББ.

Запрошуємо представників ОСББ, ЖБК та мешканців багатоквартирних будинків, які мають бажання створити ОСББ. Програма тренінгу додається.

За додатковою інформацією просимо звертатись до:

1)управління житлово-комунального господарства та містобудування міської ради: 2-25-02 (вул. Спаська, 15);

2) відділу енергоменеджменту та підтримки підприємництва управління соціально-економічного розвитку міської ради: 2-51-82 (вул. Шевченка, 6).