Неймовірно але факт, глухівчани добровільно викидали цигарки!

За підтримки відділу молоді та спорту Глухівської міської ради в місті пройшла акція «Цигарку на цукерку» присвячена Дню здоров’я.

Мета заходу полягала в пропаганді зорового способу життя, ми пропонували містянам альтернативу палінню, обмінюючи цукерки на їх цигарки.
До дійства долучилась активна молодь міста: Андрій Грех, Сергій Нікітін, Дарья Андрієнко, Ірина Маслюк, Артур Маляренко та Сирбу Марія.

За охоплений день статистика засвідчила, що до змін в житті, та підтримці здорового способу життя готові в більшості молоді люди віком до 25 років, більш важкими виявились спроби обміняти цигарку в людей вікової категорії 30-50 років. Найцікавішим було те, що лише люди поважного віку без жодних заперечень викидали цигарки, отримували солодощі й бажали нам міцного здоров’я.

Хочеш змінити світ на краще? Починай з себе!

Згідно інформації відділу молоді та спорту Глухівської міської ради.