Про забезпечення роботи хірургічного відділення Глухівської ЦРЛ

Шановні глухівчани!
Сьогодні в зв’язку з ситуацією, що склалась у Глухівській ЦРЛ, а саме звільнення за власним бажанням трьох лікарів-хірургів, на апаратній нараді керівників та управлінь Глухівської міської ради виступив т.в.о. головного лікаря Анатолій Кіяшко.

Він надав змістовні роз’яснення з цього питання та окреслив низку дійсно існуючих проблем. Також лікар висловив своє занепокоєння з приводу того, що глухівчани все частіше оперуються в Шостці та в Сумах, але не в Глухові. Він вважає, що саме перетворення ЦРЛ у некомерційне комунальне підприємство може вирішити питання покращення якості роботи медиків, адже в цьому разі гідну зарплатню зможе отримувати лише той лікар, якому громадяни довіряють своє життя.

Разом із тим, виступаючий підтвердив, що троє хірургів - Середа Н.І., Горбасьов В.В. та Лапинський Є. В., написали заяви про звільнення за власним бажанням. Таким чином, в хірургічному відділенні залишається працювати один лікар - ТОНОЯН Артур Азатович, який протягом кварталу провів 39 планових операцій, у той час, як В.В.Горбасьов - 2, Н.І.Середа - 3, Є.В.Лапінський -5. Згадані медики пояснили своє рішення звільнитись по причині небажання чергувати в нічні зміни та працювати під керівництвом Анатолія Кіяшка, вимагали отримання 20-25 тис. грн.зарплатні. Тож, виходить, що хірург, який оперує 39 разів на квартал, отримує однакову з усіма заробітну плату, й при цьому продовжує рятувати життя пацієнтів і не висуває жодних вимог. Все це дуже скидається на саботаж, організований Віталієм Горбасьовим на знак протесту.
Т.в.о. головного лікаря завірив присутніх у тому, що на його прохання керівництво обласного управління охорони здоров’я готове надати Глухову допомогу та направити своїх хірургів, які тимчасово працюватимуть в нашій лікарні. Як повідомляє Анатолій Кіяшко, він також заручився підтримкою багатьох висококласних спеціалістів з інших міст, які готові розпочати роботу в Глухові, але лише після того, як лікарня стане на нові сучасні рейки, тому буде спроможна створити гідні умови для їх роботи та забезпечити високе грошове забезпечення спеціалістів. А це можливо зробити лише після того, як депутати проголосують за перетворення нашої лікарні в некомерційне комунальне підприємство.

А між тим, необхідно зважати на те, що дехто з метою дестабілізації ситуації в Глухові навмисно нагнітають паніку серед містян та активно розповсюджують інформацію про припинення роботи хірургічного відділення Глухівської ЦРЛ.
Проте, на сьогодні можна з впевненістю сказати, що надання медичної допомоги населенню не припинено і припинятись не буде. Тож, будьте пильними! Вами намагаються маніпулювати!