Запрошуємо приєднатися до благодійної акції!

З першого по тридцяте квітня цього року в Глухові  проходитиме 14-та Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Акція проходитиме під гаслом «Дитяче серденько, живи!», ініціатором її проведення є Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».

Координаторами в місті Глухові даної акції є відділ  молоді та спорту Глухівської міської ради.Благодійна акція проводиться з метою придбання медичного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Кошти  будуть  збиратися всіма загальноосвітніми, навчальними закладами, установами та організаціями міста, де для збирання пожертв буде встановлено скриньки. Також планується протягом місяця проведення благодійного концерту, виставок, різноманітних  конкурсів, спортивних змагань тощо.

Отже, запрошуємо долучитися до 14 - ої акції "Серце до серця", шляхом: долучитися особисто або компанією до організації благодійних заходів та ініціатив; розмістити скриньку у себе в офісі, магазині, школі, університеті, клубі, спортивній залі, ресторані, кафе тощо; просто здійснити пожертву; стати волонтером.

Ми щиро вдячні за будь-яку ініціативу з Вашого боку.

Контакти координатора: пл. Рудченка, 1, відділ молоді та спорту Глухівської міської ради тел. 2-43-48.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради