Привітання з професійним святом

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Прийміть найщиріші привітання з Вашим професійним святом!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою,  ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш професіоналізм та відповідальне ставлення до справи  – запорука успішної життєдіяльності міста та належного рівня обслуговування громадян.

Бажаємо щоб люди цінували і поважали Вашу працю, а Ви отримували від неї задоволення! Нехай Вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель.

Дякуємо Вам  за самовіддану, відповідальну та почесну роботу на благо людей!

Виконавчий комітет Глухівської міської ради.