НА КОРИСТЬ МАЛЕНЬКИХ ГЛУХІВЧАН СТЯГНУТО 1960294 ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

Юстиція Сумщини продовжує реалізацію ініційованого Міністерством юстиції України закону "Чужих Дітей Не Буває", здійснюючи активну боротьбу з батьками, які не сплачують аліментів.

1960294 гривень - саме таку суму за 2 місяці 2019 року стягнуто державними виконавцями м. Глухів на користь 723 дітей завдяки пакету новацій та посиленню відповідальності за ухилення від сплати аліментів.

Інструменти впливу, надані законом, зокрема, обмежувальні постанови застосовано до 258 батьків. Обмеження щодо користування транспортними засобами накладено, на 258 осіб.

Водночас, вперше в історії України реалізована ініціатива суспільно корисних робіт як одного із видів покарання для неплатників аліментів. На суспільно корисні роботи за рішенням суду направлено 2 особи, завдяки чому дітям було перераховано 4938,04 гривень.

Юстиція Сумщини продовжує дбати про вчасне і повне стягнення аліментів, адже закони працюють, борги повертаються, батьки починають сумлінніше виконувати свої обов’язки перед дітьми. Врешті решт таке ганебне явище, як заборгованість по аліментах, буде подолане