Пройшли голосні читання віршів Шевченка «Зоре моя вечірняя»

Навесні,коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуємо пам’ять  Шевченка.

З нагоди 205річчя з дня народження великого українського поета,художника,національного генія Т. Г.Шевченка в районній бібліотеці для дітей пройшли голосні читання віршів поета «Зоре моя вечірняя».

Щиро і натхненно 22 учасники конкурсу читали поезії Т.Г.Шевченка. Журі у складі:Гоголь Наталії Валеріївни - кандидата,доцента педагогічних наук кафедри української мови та літератури,та методики навчання ГНПУ ім. О.Довженка,Василенко Валентини Миколаївни — вчителя  української мови  та літератури ЗОШ №3, було дуже важко визначити переможців,адже всі діти творчо,на високому рівні представили поезії великого Кобзаря.

Всі учасники заходу нагороджені почесними грамотами, а переможцями стали;

Гришаков Іван —1 місце

Золотий Артем, Володська Анастасія-2 місце

Нагорна Поліна ,Шевченко Аглая-3 місце

Поки шановне журі визначало переможців ,діти  взяли активну участь у шевченкознавчій вікторині і показали блискучі знання біографії та творчої спадщини Т.Г.Шевченка.