Літературно-музичні читання в Глухівській районній бібліотеці

 В Глухівській районній бібліотеці 6 березня відбулися літературно – музичні читання «Шевченко і весна» які об’єднали декілька подій: прихід весни, Всесвітній день письменника, жіноче свято 8 березня та 205-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка.  В залі зібрались літератори Глухівщини, юні аматори сцени та шанувальники мистецької творчості різного віку. 

 Вірші, розповіді, пісні створювали враження мистецького калейдоскопу.  Ведучий заходу – Петро Товстуха, член Національної спілки письменників України, письменник – гуморист, привітавши присутніх зі святами та подарувавши декілька своїх гуморесок – запросив митців до слова. Виступи кожного були яскравими, цікавими і створювали чудову атмосферу в залі. 

 

131016
 Вірші та вітання прозвучали від Ганни П’явки, Надії Геращенко, Анатолія Бойко, Анатолія Печеного, поетеси с. Студенок Олени Мягких. Приємними сюрпризами було читання уривку з поеми «Сон» Т. Шевченка у виконанні учня 3-Б класу ЗОШ№3 Саші Біліченка, вірші та пісня від поетеси Василени Голуб. Вперше в бібліотеці своє поетичне вміння продемонстрували студентки Глухівського медичного училища Катерина Констянтинова, Діана П’ятигор, Юлія Кузнєцова, та Анна Сімакова, яка розчулила всіх присутніх віршем поетеси з с. Пустогород Лідії Процик «Гірка сповідь» про маму.

131017
 Музичні вітання звучали від Володимира Соломенного, соліста районного будинку культури, Валентини Панасенко, учасниці Народного аматорського ансамблю народної пісні, Регіни Мармус, глухівського поета і композитора Миколи Крючкова.  Ніна Шубнікова підготувала книжкову інсталяцію «Шевченківські думки переживуть віки».

131018
 Тамара Привалова, директор Глухівської центральної районної бібліотеки, подякувала присутніх за участь в літературних читаннях, які стали справжнім поетично-музичним вернісажем.

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56