У Глухові змагались супер жінки

 

Фахівці міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Катерина Фесенко та Микола Колтаков організували 10 березня спортивні змагання «Супер жінка» з нагоди Міжнародного жіночого дня.

 

111444

Учасницями змагань, що пройшли у спортивній залі школи №3, стали глухівчанки поважного віку, які перебуваючи на заслуженому відпочинку відвідують територіальний центр соціального обслуговування населення. 

111443
Спортсменки були розподілені на дві команди - «Стріла» та «Ракета», у складі кожної команди було по сім учасниць.

Супер жінки змагались у шести цікавих та різноманітних конкурсах: «Картопля», «Козацький хокей», «Футболістки», «Бадмінтон», «Боулінг», «Веселий дартс». З рахунком 4:2 перемогу святкували спортсменки команди «Стріла».

Склади команд-учасниць спортивних змагань «Супер жінка»
1 місце Команда «Стріла»
Куриленко Ніна 
Кухаренко Ольга 
Приходіна Валентина 
Касімова Ольга 
Особливець Галина
Мельник Наталія
Панасенко Валентина

2 місце Команда «Ракета»
Губатенко Олександра
Маслова Наталія
Макеєва Анна
Полякова Галина
Шведова Катерина
Козаченкова Людмила
Вертюкова Валентина

Змагання пройшли на позитивній хвилі. Було дуже багато емоцій під час конкурсів та після них. Сподіваємось, що глухівчанкам поважного віку сподобалось брати участь у змаганнях та вони надовго запам’ятаються нашим спортсменкам.

111446

Всі учасниці змагань «Супер жінка» з нагоди Міжнародного жіночого дня були нагороджені дипломами та солодкими призами від МЦФЗН «Спорт для всіх».

111447

Відмітимо, що співпраця МЦФЗН «Спорт для всіх» та територіального центру соціального обслуговування населення стала традиційною та успішною за що дякуємо директору тер центру Ніколаєнко Світлані Іллівні.
Слова вдячності за надану спортивну залу для проведення змагань висловлюємо директору Глухівської загальноосвітньої школи №3 Маринченку Едуарду Олексійовичу.

Займайтесь спортом! Любіть рідне місто Глухів!

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56