Щодо відсутності рахунків за спожитий газ

За інформацією ТОВ «Сумигаз», за січень місяць поточного року товариство не має можливості надати рахунки для оплати за спожитий природний газ. Така ситуація виникла, бо на виконання Постанови Кабінету Міністрів України ПАТ «Сумигаз» проводить перерахунки обсягів спожитого природного газу побутовими клієнтами Сумщини.

Постанова КМУ №63 «Деякі питання споживання природного газу побутовими споживачами» набрала чинності 08.02.2019 року та встановлює нові норми споживання природного газу для домоволодінь, які не мають газових лічильників.

Через зміну нормативних актів газопостачальна компанія «СумигазЗбут» не має технічної можливості визначити суму до сплати за спожитий природний газ станом на 1 лютого 2019 року, тому сплатити за спожитий природний газ необхідно за показаннями лічильників та діючими нормами споживання.

Довідково: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. №63 затверджені норми споживання природного газу побутовими споживачами природного газу у разі відсутності лічильників газу:

Вид споживання

Одиниця виміру

Норма споживання

Плита газова за наявності централізованого постачання гарячої води

куб.метрів

людино - місяць

3,29

Плита газова у разі відсутності централізованого постачання гарячої води та газового водонагрівача

-/-

5,39

Плита газова та газовий водонагрівач