З нагоди Дня народження Тараса Шевченка

З метою вшанування 205 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Глухові відбувся урочистий захід, який зібрав чимало небайдужих глухівчан.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулась керуюча справами виконавчого комітету Глухівської міської ради Гаврильченко Олена Олександрівна. Відомий у Глухові історик і краєзнавець, депутат  міської ради Віктор Володимирович Заїка нагадав про важливість і необхідність збереження пам’яті про Шевченка, вивчення його безсмертних творів, наслідування патріотизму та любові до України. Місцевий поет Валентин Коваленко емоційно та проникливо прочитав свої вірші.

Також до проведення урочистостей долучилися вихованці Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Вони озвучили рядки з безсметних творів  відомого в усьому світі митця, оживили історію, показавши фрагменти з його дитинства та дорослого життя.