Мамине свято

Цього року весна тішить нас теплом, і така ж  радісна і весняна атмосфера відчувалася на святкуванні Міжнародного дня прав жінок та миру, яке відсвяткували напередодні у Глухівському міському центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю. Вихованці центру дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями,  а саме - дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом.

На святі звучали лагідні пісні про маму, дитячий гумор, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз.

Мамине свято   у центрі пройшло цікаво і незвично. А результатом заходу стали незабутні дитячі враження, емоції посмішки батьків, та слова вдячності батьків за організацію та проведення свята.

Всіх присутніх в залі привітала заступник міського голови Маріанна Васильєва.

Наприкінці свята на дітей та їхніх матусь чекав солодкий стіл, який організували небайдужі мешканці міста.

Тамара Ярина, директор

Глухівського міського центру

комплексної реабілітації для дітей та

осіб з інвалідністю