Привітання з Міжнародним жіночим днем

Дорогі жінки, ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі  доньки й шановні колеги!

Мені надзвичайно приємно вітати Вас зі святом весни й любові – Міжнародним жіночим днем! Сьогодні неможливо уявити собі наше життя без Ваших чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих сердець. Доземний уклін Вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші щирі серця. Ваша невичерпна мудрість допомагає  чоловікам зберігати рівновагу, Ваші  терпіння й любов це  міцний фундамент  миру та спокою в родині, а Ваша щоденна й сумлінна  праця є запорукою щасливого  майбутнього нашої країни.

Тож, дорогі  жінки! Від щирого серця хочу побажати Вам взаємного кохання, міцного здоров'я, родинного затишку, успіхів у Вашій діяльності, уваги й щедрості від дорогих вам людей .

Нехай Ваші долі будуть обдаровані теплом і любов'ю, а Ваші серця зігріті турботою та  підтримкою рідних і близьких.

Глухівський міський голова                                                             Мішель Терещенко