Гімн коханню та весні

З ледь відчутним першим весняним подихом приходить до нас чудове березневе свято, осяяне чарівністю жіночності, пробудженням життя, трепетним очікуванням чогось нового та радісного. Цей день несе у світ ніжність і красу.

«О, жінко, ти - мрія, ти - весна Сумщини!», саме під таким гаслом в приміщенні Глухівського міського палацу культури 05 березня відбувся святковий концерт до Міжнародного дня прав жінок і миру, присвячений 80-й річниці утворення Сумської області. Зі святом глухівчанок вітали Віктор Лисенко, депутат Сумської обласної ради, Тарас Сегеда, депутат Глухівської міської ради. які відзначили постійну допомогу жінок у питаннях соціально-економічного та культурно-громадського розвитку міста. Побажали міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра, розуміння, жіночого щастя та кохання.

Після вручення Почесних грамот, як дарунок жінкам став святковий концерт за участю кращих творчих колективів та виконавців міста. Урочистості завершилися, але чарівна мелодія свята ще довго звучатиме в серцях представниць прекрасної половини людства.