На Сумщині СБУ блокувала контрабанду товарів з РФ на майже три мільйони гривень

Оперативники спецслужби встановили, що працівники Сумської митниці Державної фіскальної служби налагодили механізм незаконного переправлення в Україну товарів широкого вжитку, а також тютюнових виробів. Контрабандну продукцію ділки доправляли залізничним транспортом міжнародного сполучення.

Під час проведення санкціонованих слідчих дій правоохоронці вилучили на митному посту «Конотоп» в одному з поїздів чергову партію «вантажу», частина якого знаходилась у вагонах у якості багажу пасажирів, а інша була прихована у конструктивних порожнинах вагонів.

Виявлені предмети направлені на експертизу.

За попередніми висновками сума виявленого контрабандного товару становить майже три мільйони гривень.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, зокрема посадовців ДФС, причетних до протиправної діяльності.

Спецоперація проводилась спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Київ,  під процесуальним керівництвом військової прокуратури.

Прес-група УСБУ в Сумській області