Літературні читання "Шевченко в дитячих серцях"

До Шевченківських днів у КЗ «Глухівський міський краєзнавчий музей» відбулись традиційні літературні читання «Шевченко в дитячих серцях». Цього року вони були проведені у форматі конкурсу читців поезій Кобзаря серед учнів початкової ланки закладів загальної середньої освіти міста. До конкурсу долучились 16 учнів.

Виступи учасників у номінаціях «Літературне читання» та «Сценічне мистецтво» оцінювало компетентне журі у складі: начальника відділу культури Глухівської міської ради Самощенко О.М.; директора  КЗ «Глухівська школа мистецтв ім. Максима Березовського»  Мироненко А.М.; в.о. директора КЗ «Глухівський міський краєзнавчий музей» Онопрієнко О.В.; поетеси, члена літературно-мистецьких об’єднань «Звенигора» та «Українська хвиля» Геращенко Н.А.; поетеси, члена Національної спілки журналістів України Колтакової І.С.

Кожен учасник конкурсної програми декламував свій улюблений вірш Т.Г. Шевченка і таким чином вплітав його у символічний вінок вдячності та вічної шани великому Кобзареві. Наприкінці свята конкурсанти отримали грамоти, сувеніри та солодкі подарунки.