У рамках проведення Всеукраїнського фестивалю "Чисті роси"

6 лютого в читальній залі Глухівської районної бібліотеки був проведений районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» - «Живе слово».

З привітальним словом до учасників фестивалю звернулась Ірина Колтакова, поетеса, член Глухівського літературно – мистецького об’єднання «Українська хвиля», одна і представників журі. Конкурс проходив в трьох номінаціях: «Твори Лесі Українки», «Гумор і сатира» та «Власні усмішки». Участь взяли дві вікові категорії учнів - середня і старша.

Журі прийшлося дуже важко визначитися з вибором найкращого декламатора, бо всі учасники виступили вдало, яскраво, талановито. Всім запам’яталися Мавка і Лукаш з драми – Феєрії «Лісова пісня» у виконанні Дмитра Грищенка та Спащенко Альони , учнів Баницького НВК; твори «Русалка», - Аліна Рева, Суходільський НВК та «Жіночий портрет», - Анастасія Тутук, Будівельний НВК. Майстерно виконала гумореску Івана Немировича «Як убивати кабана» Оксана Третяк, учениця Некрасівського НВК. Андрій Севрюк, учень Будівельного НВК не тільки з гумором причитав твір Євгена Дударя «Еліксир молодості», а й підібрав дуже кумедну презентацію світлин по темі.

Доки журі підводило підсумки конкурсу, Ніна Шубнікова, завідувач відділу обслуговування Глухівської районної бібліотеки, презентувала книжкову виставку про Лесю Українку «Нехай мої струни лунають…» та розповіла про кохання поетеси за книгою Неллі Топської «Любов – наснага, любов – журба…» .Ще згадала про творчі вечори в бібліотеці в 90-ті роки ХХ століття, коли вона виконувала роль Лесі Українки.

Переможцями районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» - «Живе слово» в різних вікових групах стали Поліна Ворона, Сніжана Вакуленко та Володимир Литвиненко, Максим Куценко, Софія Кривонос, учні Есманської ЗОШ, та Катерина Сергієнко з Некрасівського НВК.