Лікарю-педіатру вручили ключі від квартири

Цієї п’ятниці Мішель Терещенко урочисто вручив ключі від службового житла родині молодого лікаря-педіатра комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Глухівської міської ради - Лазаревич Крістіні Олександрівні.

Трикімнатна квартира загальною площею 49 кв.м. була придбана в комунальну власність міста та надана в користування в рамках Міської програми залучення молодих лікарів на роботу до міста Глухова та забезпечення їх службовим житлом на 2018-2022 роки.
Мама двох діток працює в Глухівському КНП "ЦПМСД" заступником головного лікаря з медичної частини та лікарем-педіатром по сумісництву. Вона отримала освіту за лікарською спеціальністю "педіатрія" в Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького. Після закінчення ВУЗу два роки проходила інтернатуру в Глухові, потім працювала лікарем-педіатром. Тож має 10 років стажу роботи в медичній сфері.
Необхідно зазначити, що більшість глухівчан впевнено довіряють їй здоров’я своїх малюків. А це - найвища оцінка, як професійних здібностей, так і її людських якостей. Адже, щоб працювати з дітьми, необхідно не лише бути досвідченим спеціалістом, але й мати велике й щире серце.

Вітаємо родину Лазаревич із новосіллям! У свою чергу міський голова пообіцяв і надалі працювати над тим, щоб наш Глухів став більш привабливим для молодих лікарів.