«Людської пам’яті мости» до Міжнародного дня пам’яті жертв Холокосту

Під такою назвою 31січня в Глухівському міському краєзнавчому музеї  на базі експозиції 5 зали для учнів ЗЗСО №  2 була проведена година спілкування «Людської пам’яті мости».

На захід було запрошено завідувача музею історії євреїв Глухівщини, краєзнавця, Михайла Часницького, який розкрив тему Холокосту під час Другої Світової війни на території Європи та України, зокрема Сумщини та Глухівщини.

У ході активного спілкування учні дізналися про розстріли євреїв, українців, циган у Бабиному Яру, в урочищі «Борок», про праведників-глухівчан Світу і України. Документальні кадри з кінохроніки «Жахливі сторінки Бабиного Яру» змусили замислитись школярів над масштабністю трагедії людиноненависницької політики німецьких окупантів.

За інформацією відділу культури міської ради