В їхніх серцях жила Україна

Двадцять дев’ятого січня в Глухівському міському краєзнавчому музеї науковими співробітниками для студентів Глухівського агротехнічного інституту       ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ проведено урок патріотизму «У їхніх серцях жила Україна», присвячений 101-й річниці легендарного бою під станцією Крути.

В надзвичайно тяжкі часи, в ході революції та громадянської війни, в умовах прямої військової агресії з боку сусідніх держав, саме молодь виявила справжній патріотизм, відданість і мужність, рішуче ставши на захист Українського суверенітету.

Мета уроку - виховання сучасного підростаючого покоління в дусі патріотизму та поваги до славних сторінок минулого нашого народу на прикладі подвигу Героїв Крут.