Герої нашого часу.

    Двадцять восьмого cічня в Глухівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги сумської письменниці Алли Акіменко з патріотичною назвою «Герої нашого часу. 19 історій ветеранів АТО», редактор Євген Положій. 

       Вона складається з реальних розповідей, в яких автор веде діалог з її героями. Кожна з них відтворює події 2014-2018 років, в яких брали участь наші земляки - ветерани АТО. Збірник проілюстрований сімейними фото учасників АТО та є просвітницьким проектом Сумської обласної державної адміністрації. Книга буде розповсюджена в бібліотеки та навчальні заклади області. 

301011
       Ведуча презентації Ніна Шубнікова звернула увагу присутніх на три видання «Книги пам’яті героїв АТО», де розповідається про героїчні подвиги та загибель наших земляків. Після чого всі присутні хвилиною мовчання  вшанували пам'ять тих, хто віддав життя на сході країни, захищаючи незалежність України.
       Книга «Герої нашого часу. 19 історій ветеранів АТО» - про тих, хто переміг війну на війні, а потім переміг її в собі вже в мирному житті. Звісно, на Сумщині їх значно більше, ніж 19 (із кожного району та міста Суми – по одному представнику), хто представлений у цій книзі. Мине час, люди дізнаються про всіх героїв, про всіх тих, хто залишився вірним своїй країні й самому собі.
      На зустріч з небайдужими до долі України глухівчанами і студентами професійно – педагогічного коледжу ГНПУ ім. О. Довженка прийшов Юрій Негреба, саме про якого написано в книзі. Молодший сержант з Глухова, якому довелося виконувати свій військовий обов’язок поблизу Світлодарської дуги, перед самим Дебальцевим. Повернувшись з АТО, він продовжує займатися волонтерством, а ще очолив громадську організацію «Військо – патріотичний рух «Джура». Юрій Леонідович поділився своїми роздумами та почуттями, викликані відповідальною місією захисту України від російської агресії. «Нам треба бути єдиними, бо лише разом ми здолаємо ворога» - підсумував він.

301012
       Доповнив його виступ Сергій Міщенко, родом з с. Баничі, учасник подій на майдані, який з початком військового вторгнення в Україну добровольцем поїхав на захист незалежності та територіальної цілісності України. 
       На презентації книги були присутні учасники АТО : Дмитро Федченко – голова спілки ветеранів та учасників АТО при Глухівській районній державній адміністрації; Андрій Нємцев - військовий комісар Глухівського об’єднаного міського військового комісаріата; Олександр Понирко - голова громадської організації «КЛУБ АВІА-КОМПАНІЯ»; Василь Понирко, родом з с. Полошки, архітектор Березівської ОТГ.
 Своїми роздумами, спогадами, віршами поділилися Ніна Покорна, волонтер Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» м. Глухів; Михайло Часницький, директор музею історії євреїв Глухівщини; волонтер Галина Мороз; Анатолій Бойко, син якого - Олександр, також був учасником АТО; поет Іван Дерпа, глухівчанка Ніна Пітель.
 Яскравим акордом творчого вечора став пісенний дарунок від солістів Глухівського районного будинку культури Анни Левади та Ігоря Шума.
 В цілому презентація пройшла в урочистій та теплій атмосфері. 
       Книга Алли Акіменко «Герої нашого часу. 19 історій ветеранів АТО» вже найближчим часом надійде до всіх бібліотек району.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56