Наркоманія – хвороба нашого суспільства!

Наркоманія перетворилась в одну із найсерйозніших проблем сучасного суспільства. Вона знищила творчі сили мільйонів молодих людей. Це чудовисько схильне вбити людину як фізично, так і психічно. Наркоманія така ж небезпечна, як невиліковні хвороби. Такі хвороби можуть убити людину, а наркотик не тільки знищує наркомана, але й приносить біль і страждання близьким. 

З метою пропаганди здорового способу життя 23 та 24 січня на базі ЗОШ№1 та ЗОШ№6 серед учнів 8-их та 9-их класів відбулася зустріч з фахівцем із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Мухою Оленою Олександрівною та лікарем наркологом Глухівської центральної районної лікарні Галагуцьким Григорієм Петровичем.

281712

На початку зустрічі було обговорено такі поняття: наркотики, наркоманія, види наркотиків. Потім запропоновано перегляд  відеоролику «За межами свідомості» та його обговорення. Окремо зупинилися на причинах і наслідках вживання наркотиків. В кінці зустрічі Галагуцький Г.П. надав кваліфіковані відповіді на питання учнів. 

Для подолання такого небезпечного явища, як наркоманія, необхідно вживати комплексні профілактичні заходи, беручи до уваги медичні, соціальні, психологічні та правові аспекти.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56