Завершився турнір

Відкритий турнір з більярдного спорту серед молоді підійшов до логічного завершення.

Участь в змаганнях взяли 14 гравців. У фінальному етапі зустрілись 4 противники. За результатами змагань перше місце здобув Легач Андрій, друге місце виборов Галайда Олександр, треттє посів Мазенко Владислав. Призери отримали дипломи та призи від відділу молоді та спорту Глухівської міської ради й власника більярдного клубу “ВІВА” Шумицького Валерія Олексійовича. Велика вдячність Валерію Шумицькому за надане приміщення та допомогу в організації заходу. Зі слів учасників турніру, змагання з більярду є “ковтком свіжого повітря”, та можливістю для молоді публічно проявити свої вміння в данному виді спорту. Всі отримали масу задоволення, й очікують забійних реваншів в майбутньому.