У Сумах за матеріалами СБУ посадовцю аудиторської служби повідомлено про підозру

За матеріалами СБ України заступнику начальника відділу Управління Північно-східного офісу Державної аудиторської служби в Сумській області повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди .

Наприкінці минулого року оперативники спецслужби  задокументували факт одержання посадовцем п’яти з половиною тисяч гривень від керівника місцевого підприємства. За вказану суму зловмисник обіцяв не вживати заходи реагування на нібито виявлені під час перевірки підприємства порушення.

У межах відкритого кримінального провадження держслужбовцю повідомлено про підозру в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

Заходи щодо викриття протиправних дій посадовця проводились спільно з СУ ГУНП України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області.

Прес-група УСБУ в Сумській області