УВАГА! Всім мешканцям багатоквартирних будинків – Проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень»

Основна мета проекту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та їх мотивація до підвищення рівня енергоефективності власних будинків, їх утеплення та модернізація.

Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності. України. Бюджет проекту – 4 млн євро від ЄС.
 Детальніше: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/projects/home-owners-of-Ukraine-for-sustainable-energy-solutions.html.

Очікувані результати:
 • Буде створено щонайменше 2 000 нових ОСББ;
 • Не менш ніж 4 000 ОСББ, отримають допомогу у вигляді тренінгів і консультацій;
 • Не менш ніж 480 000 людей по всій території України отримають пряму вигоду від впровадження проекту;
 • Не менш ніж один мільйон осіб підвищать свою обізнаність з питань енергоефективності.
 ​
 Усім бажаючим необхідно подати заявку від будь якого багатоквартирного будинку на участь в проекті. Подати заявку:  www.houses.in.ua/registration

За додатковою інформацією просимо звертатись до:

1) Управління житлово-комунального господарства та містобудування міської ради: 2-25-02 (вул. Спаська, 15);

2) Відділу енергоменеджменту та підтримки підприємництва управління соціально-економічного розвитку міської ради: 2-51-82 (вул. Шевченка, 6).

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56