Онлайн моніторинг по споживанню енергоресурсів в бюджетних закладах міста

У зв’язку зі значним зростанням вартості енергоносіїв та обмеженими фінансовими можливостями місцевих бюджетів на утримання закладів соціальної бюджетної сфери гостро постає питання їх економії та контролю за використанням.

Відділом енергоменеджменту та підтримки підприємництва було впроваджено систему енергомоніторингу – «UMINI», яка передбачає збір фактичних даних по споживанню енергетичних ресурсів, виявлення завищеного споживання чи  перевикористання, аварійних ситуацій у закладах, а також графічний аналіз по споживанню.

Відтепер мешканці нашого міста, всі бажаючі та майбутні інвестори мають змогу спостерігати за рівнем споживання енергоресурсів бюджетними закладами та установами. Для цього необхідно зайти на сайт Глухівської міської ради, перейти до розділу «ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ», або просто перейти за посиланням https://umuni.com/c=hlukhiv%3Flist=1.