ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ

Глухівська міськрайонна філія СОЦЗ пропонує можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних громадян під замовлення роботодавців.

У січні місяці формуються групи на навчання для подальшого працевлаштування за наступними програмами:

- «Продавець продовольчих товарів» та «Продавець непродовольчих товарів»: термін навчання – 4 місяці;

- «Основи малого підприємництва» (курси цільового призначення): термін навчання – 10 днів;

NEW! «Практичний web-дизайн: проектування, створення та супроводження web-вузла»: термін навчання – 3 місяці.

Навчання здійснюється у Сумському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
За детальною інформацією щодо умов та організації навчального процесу прохання звертатись до Глухівської міськрайонної філії СОЦЗ за адресою: м. Глухів, вул. Героїв Крут, 6, каб. №1, №2, №4 або за телефонами: 2-50-60, 3-27-96.