У ГЛУХОВІ ВІДБУВСЯ РІЗДВЯНИЙ ТУРНІР ІЗ ЗИМОВОГО ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

9 січня на футбольному майданчику школи №3 було чутно, як вирують спортивні емоції юних спортсменів, які змагались за нагороди Різдвяного турніру з зимового футболу.

У школах канікули, отже завдання дорослих організувати різноманітні цікаві заходи, які змогли б відвернути юних глухівчан від гаджетів в канікулярний період і дадуть можливість провести час на свіжому повітрі. Організація спортивних змагань на відкритому майданчику - прекрасне рішення перерахованих вище завдань. Фізкультурно-спортивний клуб «Гармонія» та міський центр «Спорт для всіх» організували і провели Різдвяний турнір з зимового футболу серед юнаків. У зимових футбольних баталіях взяли участь три команди: збірна ЗОШ №3, ДЮСШ-1, ДЮСШ-2. Під час відкриття Різдвяного турніру з вітальним словом до юних спортсменів звернувся керівник ФСК «Гармонія», заслужений тренер України, майстер спорту України з пауерліфтингу Фелікс Володимирович Колтаков.
Місця команд в турнірній таблиці були визначені за підсумками кругового турніру:
1 місце - ДЮСШ-1
2 місце - ДЮСШ-2
3 місце - збірна ЗОШ №3
Спортсмени були нагороджені грамотами відповідних ступенів та солодкими призами від оргкомітету.

Організатори турніру забезпечили всіх учасників і глядачів турніру гарячим чаєм та печивом.

Дякуємо адміністрації ЗОШ №3, вчителям фізичної культури школи, тренерському складу міської ДЮСШ за допомогу в проведенні змагань.

Разом зробимо рідний Глухів більш спортивним!

Згідно інформації директора МЦФЗН Миколи Колтакова.Фото Романа Кобзарьова, Фелікса Колтакова та Катерини Фесенко.