ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ (ДРОВАМИ) СІМЕЙ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради забезпечує сімї  учасників Операції Об’єднаних  сил (АТО) твердим паливом один раз на рік, в обсягах 5 кубічних метрів твердолистяних або 6 кубічних метрів шпилькових та м’яколистяних порід, або 1,2 тонни торфобрикетів на домогосподарство відповідно до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017- 2021 роки  «Про забезпечення твердим паливом (дровами ) сімей учасників антитерористичної операції» .

Також можна отримати компенсацію готівкою.  У 2019 році, сума компенсації становить   3200 грн.

Забезпечення твердим паливом або виплата компенсації на його придбання надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Громадяни, що  мають  право на даний вид пільги, повинні звернутись до Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Курлука  1/3, каб. № 10 та надати наступні документи:

-копія паспорта заявника;

-довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення;

-копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;

-копія довідки про безпосередню участь особи в АТО;

-довідка про склад сім’ї з місця реєстрації;

-реквізити рахунку в банку, на який перераховуватиметься компенсація (у разі надання компенсації).