НОВОРІЧНИЙ РАНОК

Час новорічних свят - це час красивої, доброї казки, яка приходить в кожен будинок в кінці року з настанням зимових холодів. Новий рік завжди вселяє в нас надію на краще, дарує безліч подарунків і приємних емоцій. У цей період ми можемо з легкістю відчути себе героями казки. Всім так хочеться вірити в Діда Мороза і Снігуроньку, які неодмінно прийдуть до нас в гості і в те, що далеко, в холодних краях, живе прекрасна Снігова Королева.

Новорічну казку для вихованців і гостей Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів підготували працівники центру. Разом з казковими героями діти співали, танцювали, зустрічали Дідуся Мороза, Снігуроньку і головного героя нового року – кабанчика Жору. Вихованці допомогли казковим героям прикрасити зал і запалити новорічну ялинку. По домівках діти розійшлися з чарівним настроєм та солодкими подарунками від Мішеля Терещенко міського голови, а також небайдужих мешканців міста.

Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів щиро дякує за допомогу у забезпеченні новорічними подарунками вихованців центру :   Мішелю Терещенко міському голові, майору Руслану Купчаку начальнику відділення інспекторів  прикордонної служби «Бачивськ»      відділу прикордонної служби «Глухів» та військовослужбовцям даного відділення, ТОВ «Велетень», а також  особисто Надії Вайло , приватним підприємцям : Ларисі Курятниковій , Валерію Шумицькому, Олені Максименко, Олександру Сліпенко, Оксані Буц, Наталії Карпеко, Сергію Буйкову , Анатолію Москаленко, Людмилі Карауш.

Згідно інформації Тамари Ярини, директора Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів