УВАГА! КОНКУРС!

 Глухівська міська оголошує конкурс пропозицій  на обрання надійної родини в громаді, які будуть готові приймати в себе волонтера від Корпусу мира США  протягом  трьох місяців з кінця жовтня 2019 по кінець січня 2020 р.  Кінцевий термін подачі заявки 15 січня. 

Перевага буде надаватися  таким родинам, які готові прийняти волонтера незалежно від віку, статі, кольору шкіри, тощо. Помешкання має бути розташовано в безпечному районі, близько до зупинки громадського транспорту, враховуючи наступні відстані (пішки): 

  • щонайменше 5 хв. до найближчих сусідів; 
  • не більше 30 хв. до магазинів та медичних закладів; 
  • не більше, ніж 45 хв. до місця роботи (пішки або громадським транспортом).
Волонтер повинен проживати в кімнаті, яка зачиняється зсередини на замок чи защіпку і укомплектована найнеобхіднішими для проживання меблями та предметами побуту: (письмовий) стіл, як мінімум два стільці або крісло, настільну лампу, книжкову поличку, ліжко з матрацом,  подушку, ковдру, гардеробну шафу та дзеркало (див. Анкету для приймаючих родин).
 
Щомісячна оплата за проживання волонтера в родині складатиме 3,200 грн., включаючи одноразове харчування волонтера. Одним з побажань Корпусу миру є наявність фотографій будинку, в якому мешкає родина; кімнати, де проживатиме волонтер; ванної кімнати та кухні. По закінченню терміну проживання волонтера  з українською родиною, очікується, що волонтер переїде на окрему однокімнатну квартиру, з пошуком якої може допомогти приймаюча організація. 

Якщо приймаюча родина не проти продовжувати приймати в себе волонтера після перших трьох місяців, вона може запропонувати такий варіант своєму гостеві.

Просимо заповнити анкету приймаючої родини та надіслати  до 23:59 15 січня 2019 року за адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Якщо виникнуть додаткові питання, звертайтесь за телефоном 050-522-19-78
Олена Клейншміт

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56