ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні глухівчани!

Безумовно, 2018 рік був нелегким, особливо тому, що більшу його частину нам довелося працювати без затвердженого бюджету міста в дуже несприятливій атмосфері, створеній нашими опонентами. Колишні «регіонали» хотіли помститися і привласнити кошти міського бюджету, який зараз добре наповнений, щоб підготуватися до майбутніх виборів 2019 року і гарантувати місце в парламенті своєму шефу.

Але ми не дозволили їм незаконно захопити владу в Глухові, і тому залишалися на барикадах цілий рік, для того, щоб захистити наше право жити й працювати вільно й без корупції. Інші міста поблизу Глухова повернулися під владу регіоналів і корупціонерів, але наше місто вистояло на шляху до Європи, процвітання і нового життя без корупції лише завдяки неймовірній підтримці й допомозі його мешканців.

І це стало можливим лише тому, що Ви, глухівчани, незважаючи на труднощі, постійно підтримуєте нас, захищаєте свій незалежний вибір, який зробили в жовтні 2015 року. Я дуже вам вдячний і дуже пишаюся вами. Глухів став, як і раніше, прикладом для всієї України, форпостом для всієї Європи і символом для всіх українців, які підтримують ідеали Майдану.

Тепер нашим опонентам доведеться змиритися з тим, що ми ніколи не здамося, і вони більше не зможуть розкрадати  наш міський бюджет і користуватися своїми корупційними схемами. Противники знають, що я не один, адже в мене є фантастична команда патріотичних і вмотивованих людей, готових на все заради того, щоб служити своєму місту. Тож, на початку Нового року я хочу подякувати  всім моїм колегам, співробітникам, активістам і волонтерам, які щодня допомагають  підтримувати стабільний курс, не зважаючи на шквал проблем і судових процесів, створених нашими опонентами. Я також хотів би висловити подяку всім депутатам коаліції, котрі підтримують і не зраджують нас, незважаючи на тиск з боку регіоналів. Щиро дякую депутатам фракцій «Самопоміч»  і «Батьківщина», а особливо нашому другу Віктору Фетищенку, який, на жаль, залишив нас в останні дні цього року.

Завдяки Вашій допомозі й  рішучості, Вашій витримці та стійкості  ми не капітулюємо та подовжуємо підтримувати  наш курс. Ми сподіваємося, що 2019 рік принесе нам результати, на які  ми всі разом заслуговуємо, на які ми так довго очікуємо. Я вірю, що тепер це можливо і що наступні вибори нарешті принесуть нам необхідні зміни, інвестиції та поліпшення в нашому  місті та в нашій країні.

З цією надією я бажаю Вам Щасливого Нового 2019 року! І сподіваюсь, що  він принесе нам очікуваний мир, міцне здоров'я, необхідні  позитивні зміни, надію та перспективу для всіх нас і наших дітей.

Слава Глухову! Слава Україні!

Глухівський міський голова Мішель Терещенко.