ВРУЧИЛИ КЛЮЧІ ВІД ПОМЕШКАННЯ ПІД НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ

Сьогодні юний глухівчанин Михайло Татарін отримав дуже бажаний і очікуваний подарунок під Новорічну ялинку!

Глухівський міський голова вручив йому ключі від квартири, що віднесена до житлового фонду соціального призначення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у м. Глухів.

Житло було придбане за рахунок субвенції з державного бюджету та надане хлопцю в користування в рамках Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа. Мішель Теещенко привітав щасливого і трохи збентеженого хлопця з новосіллям та від себе особисто подарував йому ще один приємний сюрприз.

Також, необхідно зазначити, що протягом 2018 року працівники служби у справах дітей Глухівської міської ради підготували та подали на розгляд обласної комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт 7 пакетів документів на житлові об’єкти, які міська рада мала намір придбати для забезпечення житлом дітей-сиріт. У підсумку вдалося залучити кошти державного бюджету у розмірі 1млн 240 тис на придбання п’яти однокімнатних квартир у Глухові.
Крім того, цьогоріч вперше у видатках місцевого бюджету були закладені кошти на придбання однієї квартири для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Інфомацію підготували консультант міського голови Оксана Друпп і  начальник служби у справах дітей Глухівської міської ради Ірина Галушка.