ЛІДЕР САМОПОМОЧІ АНДРІЙ САДОВИЙ ІЗ ДРУЖНІМ ВІЗИТОМ У ГЛУХОВІ

 Остання п’ятниця 2018 року позначилась несподіваним сюрпризом. На запрошення міського голови Мішеля Терещенка до Глухова завітав Андрій Садовий – мер міста Львова, лідер політичної сили "Об’єднання "Самопоміч».

Андрій Іванович приїхав не з порожніми руками, адже щедрість і гостинність львів’ян це одна із головних складових успіху міста Лева.

281754

 Пояснив свій подарунок наступним чином: "Львів є містом, що відіграє роль форпосту Західних кордонів України. Глухів стоїть на сторожі Східних. Ми однаково переймаємось збереженням цілісності нашої держави. Але клімат у Львові більш м’який і теплий, ніж у Глухові. Тож, я хочу привітати з Новорічними святами свого колегу, мера Глухова, Мішеля Терещенка, та подарувати йому теплий шарф, бо саме такий подарунок скріплює дружні стосунки та зігріває тіло й душу в зимову негоду".

281751

В свою чергу міський голова Глухова похизувався тим, що на українському ринку товарів із льону й конопель Глухів займає почесне перше місце та передав у дарунок ексклюзивну продукцію з сировини, вирощеної саме в Глухові. Згодом пан Садовий зустрівся з активістами, волонтерами, депутатами з промерськоі коаліціі,небайдужими глухівчанами. 
 
281752
 
 Спілкування було дуже емоційним, проникливим, змістовним. Почувши про проблеми, з якими нині стикається керівництво прикордонного Глухова, а саме: повна бездіяльність опозиційних депутатів у напрямку розвитку й розбудови Глухова, регулярне ігнорування з боку поліції та прокуратури міста й області звернень від міської влади, повна байдужість губернатора й владних мужів Сумщини,мер-новатор зі Львова висловив свою думку: 
 
281747
 
"Прикордонні населені пункти накшталт Глухова мусять бути твердинею , фортецею при захисті національних інтересів держави. Тож, втрачати Глухів ми не маємо права. Мусимо боротися і перемагати". Він розповів про основні напрямки діяльності, у яких він вбачає вихід із нестабільної ситуації в нашій країні . Порівнюючи Глухів із своїм рідним Львовом, де лідер Самоомочі обіймає посаду мера вже вісім років, він поділився своім баченням розвитку Глухова. Перш за все, звернув увагу на міське самоврядування: «Якщо в містах є самоврядування – то країна є безпечною». А також зауважив, що владні повноваження варто надавати лише людям, які не прагнуть збагатитися завдяки своїм можливостям, а бажають розвитку і процвітання своїй гомаді. 
 
281753
  
І наостанок, наш гість висловив бажання підтримати демократичні цінності в Глухові й допомогти громаді реалізувати низку проектів, серед яких - місцева студія радіо-FM, спонсорська допомога для відкиття нового сучасного ЦНАПУ, залучення до міста інвесторів і кращих представників малого та середнього бізнесу.
Також, його зацікавила пропозиція щодо співдружності студентів Глухова й Львова. Сподіваємось, що ця зустріч стане початком плідної співпраці та міцних дружніх взаємин між Західним і Східним кордонами України.
 
Інформацію підготувала консультант міського голови Оксана Друпп

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області

      

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56