ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ!

 

Із введенням на території області воєнного стану Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами проводить комплекс невідкладних контррозвідувальних заходів.

Із метою попередження можливих провокацій з боку спецслужб та збройних формувань країни-агресора, а також недопущення дестабілізації суспільної обстановки, в регіоні посилене патрулювання вулиць, шляхів транспортного сполучення, місць масового перебування громадян, інших стратегічно важливих об`єктів. Тому у деяких районах області можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та перевірка документів, що засвідчують особу. 

Крім того, просимо громадян інформувати правоохоронців у випадку:

  • появи в регіоні осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об`єктів, місць масового перебування людей, підприємств, об`єктів транспортної інфраструктури, будівель органів державної влади та місцевого самоврядування;
  • появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів;
  • отримання інформації про здійснення терористичної, диверсійної та розвідувально-підривної діяльності.

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися безпосередньо до УСБУ в Сумській області (м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 32), скористатися номером «гарячої лінії» 610-069 або електронною поштовою скринькою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Закликаємо мешканців та гостей регіону бути уважними та відповідальними, із розумінням поставитися до можливих незручностей, дотримуватися правил особистої безпеки та зберігати спокій.

Усі заходи проводяться у межах чинного законодавства.

Прес-група УСБУ в Сумській області

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56