ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України, дорогі захисники! Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня Збройних Сил України!

Українська армія може по праву пишатися своєю історією, своїми традиціями. І сьогодні у важкі для всіх нас часи, коли триває неоголошена війна з російським агресором, військовослужбовці Збройних Сил України виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності нашої Батьківщини.

Тому, в цей день український народ висловлює шану й подяку захисникам рідної землі.Ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!
Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!
Тож, хочемо побажати нашим героям міцного здоров’я, прихильної долі, миру, добра, злагоди і затишку у їхніх оселях.