ЗАХИСТ УКРАЇНИ - СПРАВА ЧЕСТІ

Четвертого грудня цього року в міському краєзнавчому музеї до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України для студентів Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ була проведена година спілкування  «Захист України – справа честі».

Захід складався з двох частин. В першій, бесіда стосувалася найбільш нагальних проблем сьогодення, пов’язаних з введенням воєнного стану            в 10 областях України та участі наших земляків-глухівчан в ООС та  воєнному конфлікті 25 листопада в Чорному морі.

Друга частина була присвячена історичним аспектам і традиціям відзначення в Україні вищеозначених свят. Студенти переглянули  відеоролики, що демонструють зростання військового потенціалу країни та розробку найсучасніших українських видів озброєння.

Головною метою заходу стало підвищення престижу військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до захисника вітчизни, героя; усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю.

Згідно інформації відділу культури Глухівської міської ради.