ЗАХИСТ УКРАЇНИ - СПРАВА ЧЕСТІ

 

Четвертого грудня цього року в міському краєзнавчому музеї до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України для студентів Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ була проведена година спілкування  «Захист України – справа честі».

Захід складався з двох частин. В першій, бесіда стосувалася найбільш нагальних проблем сьогодення, пов’язаних з введенням воєнного стану            в 10 областях України та участі наших земляків-глухівчан в ООС та  воєнному конфлікті 25 листопада в Чорному морі.

051136

Друга частина була присвячена історичним аспектам і традиціям відзначення в Україні вищеозначених свят. Студенти переглянули  відеоролики, що демонструють зростання військового потенціалу країни та розробку найсучасніших українських видів озброєння.

051135

Головною метою заходу стало підвищення престижу військової служби, а звідси – культивування ставлення до солдата як до захисника вітчизни, героя; усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю. 

Згідно інформації відділу культури Глухівської міської ради.

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56