З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРА

Шановні друзі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня волонтерів!

5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

Для України це свято є дуже важливим і актуальним. За останні роки це слово стало для українців майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки діяльності волонтерів сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Сердечно вдячні цим людям за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Тож, від усього серця вітаємо всіх волонтерів зі святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаємо вам успіхів у всіх ваших починаннях і життєвих сил. Будьте щасливі й наповнюйте добром життя інших людей!