ДИВИСЬ НА НАС, ЯК НА РІВНИХ

 

Третього грудня    в приміщенні естетичного відділу міського центру позашкільної освіти відбувся  щорічний   фестиваль «Не втрачай надії», який проводить і організовує Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів .  

Для багатьох дітей це надзвичайна подія, тому що саме тут вони мають можливість розкрити увесь свій потенціал, реалізувати свою особистість, продемонструвати, які вони талановиті, унікальні, рівні і неповторні. 

Щороку ми зустрічаємося, спілкуємося в дружньому колі і з кожним роком все більше переконуємося, що ці теплі, творчі зустрічі відбуваються завдяки  учасникам  фестивалю, завдяки їх наполегливості, вірі у себе, у своїх друзів та світле  майбуття. А справжні друзі у вихованців реабілітаційного центру є! 

051130

Привітати учасників фестивалю прийшли  Зінаїда Попова, виконуюча обов’язки начальника управління соціального захисту населення та Маріанна Васильєва,  заступник міського голови, яка звернулась до присутніх і нагадала всім, на скільки важливою для цих дітей є підтримка і повага оточуючих.   

Під час виступу очі дітей випромінювали радість. На устах сяяли посмішки.  Гості, які були запрошенні на фестиваль, захоплювались неповторністю творчих робіт, талановитістю та мужністю юних творців, їхніми прекрасними новорічними шедеврами. Також діти мали можливість продемонструвати перед батьками та гостями свої здібності у вокалі, музиці та  хореографії.

051059

Батьки учасників, висловлюючи слова подяки, не могли втримати сліз радості, адже про їхніх дітей дбають та підтримують їх.

Ну і звичайно ж, наприкінці фестивалю всім дітям вручили солодкі подарунки від міського голови, спонсорів та небайдужих мешканців міста. 

         Особливої подяки заслуговують спонсори фестивалю, які виявились небайдужими до проблем  дітей з обмеженими можливостями, а саме: Надія Вайло,  Лариса Курятникова, Олена Максименко, Людмила Карауш, Анатолій Москаленко, Валерій Шумицький, Олександр Сліпенко та інші небайдужі мешканці міста.   

Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів дуже дякує завідувачу естетичним відділом МЦПО Наталії  Сергійчук , акомпаніатору Оксані Власенко   за допомогу в проведенні заходу .

Усім небайдужим людям, що творять добро, приносять незабутні враження в дитячі серця -  НИЗЬКИЙ УКЛІН!  Родинам бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, віри у добро та незабутніх вражень отриманих від життя. 

 

Тамара Ярина, директор Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

 

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56