МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

 

   Кожний рік 3 грудня, починаючи з 1992 року, у всьому світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, з метою привернути увагу суспільства до людей з обмеженими можливостями.

     У територіальному центрі соціального обслуговування населення Глухівської міської ради на обслуговуванні знаходиться 180 осіб з інвалідністю. 57 особам з інвалідністю надається послуга догляд вдома: прибирання житла, доставка продуктів харчування, приготування (допомога в приготуванні) їжі вдома, годування, дотримання особистої гігієни, допомога у прибиранні приміщення, допомога у пранні білизни, доставка ліків, доставка води, обробіток присадибної ділянки та ін.

051047

Особи з інвалідністю, які обслуговуються територіальним центром отримали 95 продуктових  та 15 промислових наборів.

У відділенні денного перебування особи з інвалідністю  займаються в Університеті третього віку, відвідують групи Здоров’я, отримують масаж, здійснюють екскурсії до музеїв, відвідують різноманітні заходи та користуються послугами психолога.    

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у територіальному центрі соціального обслуговування населення  Глухівської міської ради був проведений день «відкритих дверей» для  пенсіонерів та осіб з інвалідністю та захід під назвою  «Повір у себе та свої можливості».  Спочатку присутні переглянули відеофільм «Цирк бабочек», а після перегляду психолог, викладач Глухівського національного педагогічного університету Рябко Юрій Володимирович розповів, чому ми звичайні люди можемо навчитись у людей з обмеженими можливостями, як повірити у себе та долати всі проблеми. В цілому всі присутні були задоволені та ще довго спілкувались між собою та з Юрієм Володимировичем.

Згідно інформації територіального  центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56