СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ

6 грудня захисники України святкують професійне свято – День української армії. Глухівська міська рада з нагоди цього свята проводить низку різноманітних заходів у місті. МЦФЗН «Спорт для всіх» 4 грудня провів спортивне свято  серед школярів НВК №5. Адже, наші майбутні захисники повинні бути добре фізично підготовленими і що, як не цікаві змагання сприяють захопленню дітей фізичною культурою та спортом.

Учні третього та четвертого класів розподілились на дві команди з патріотичними назвами: «Козаки» та «Захисники України». Хто найсильніший, найшвидший, найвлучніший та найспритніший з’ясувалось за підсумками шести конкурсів: «Баскетболісти», «Веселий обруч», «Пінгвіни», «Боулінг», «Теніс», «Футболісти».041513

Всі учасники змагань з нагоди Дня української армії були нагороджені дипломами та солодкими.

призами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Діти просили передати спортсменам, які зараз захищають Україну тематичні малюнки. Тож при першій можливості, передамо малюнки нашому другу – переможцю змагань з функціонального багатоборства серед військовослужбовців «Ігри патріотів» Олександру Маслову.

Згідно інформації Миколи Колтакова, майстра спорту України міжнародного класу, директор МЦФЗН "Спорт для всіх"