МІСЬКИЙ ГОЛОВА УРОЧИСТО ВРУЧИВ КЛЮЧІ ВІД НОВОГО ПОМЕШКАННЯ

Сьогодні в Глухові ще одна особа з числа дітей-сиріт отримала квартиру. Ключі від нового помешкання Світлані Упир вручив міський голова Мішель Терещенко.

Однокімнатна квартира вартістю 280 тис. грн..була придбана за рахунок субвенції з державного бюджету та надана дівчині у рамках Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.

У цьому році також заплановано придбання ще декількох квартир для поповнення житлового фонду соціального призначення: за рахунок субвенції з державного бюджету, та за рахунок коштів міського бюджету вартістю 150 тис.грн.

Нагадаємо, що перший крок в цьому важливому напрямку було зроблено в червні цього року, коли рішенням виконавчого комітету Глухівської міської ради було вперше передано за договором найму квартиру з житлового фонду соціального призначення особі, яка перебуває на соціальному квартирному обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.