На Сумщині СБУ блокувала міжрегіональний канал збуту амфетаміну

На Сумщині співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідували міжрегіональний канал збуту психотропних речовин.

Оперативники спецслужби встановили, що двоє мешканців Умані за допомогою одного із поштових сервісів переправляли подружжю з Охтирки амфетамін. Наркотики зловмисники реалізовували місцевим дилерам та наркозалежним особам. За попередніми підрахунками щомісячний прибуток ділків становив майже сто тисяч гривень.

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання зловмисників у Черкаській та Сумській областях правоохоронці вилучили амфетамін, канабіс та чорнові записи ведення нелегального бізнесу.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 307 та ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України, одному із організаторів нелегального бізнесу повідомлено про підозру.

Тривають слідчі дії для встановлення джерел походження наркотиків та всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

Операція із викриття зловмисників проводилася спільно з Нацполіцією.

Прес-група УСБУ в Сумській області