ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ УЧАСНИКАМ АТО

Останній розподіл земельних ділянок, що можуть бути безоплатно надані у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд учасникам бойових дій на Сході країни, що брали безпосередню участь в АТО та зареєстровані в місті Глухові, відбувся у червні 2018 року.

Тоді шляхом публічного жеребкування було запропоновано для розподілення 115 ділянок по вул..Іси Мунаєва, вул.. Лесі Українки, вул.. Гетьманській для 96 наших захисників, які вже мають змогу розпоряджатися ними.

Станом на 28.11.2018 р. в реєстрі учасників бойових дій, які приймали участь в АТО та зареєстровані в Глухові, числиться 18 осіб, які ще не отримали земельні ділянки.
Тож, після надходження ще однієї заяви на отримання земельної ділянки відбудеться черговий розподіл ділянок на вище зазначених вулицях міста шляхом публічного жеребкування, про що буде повідомлено на офіційному сайті Глухівської міської ради та в ЗМІ не пізніше як за 10 днів до його проведення.

Згідно інформації відділу комунальної власності та земельних відносин Глухівської міської ради.