УСЗН ІНФОРМУЄ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ СПЛАТИ ОБОВ’ЯЗКОВОЇ ЧАСТКИ

Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов’язкову частку витрат на оплату послуг.

З 1 жовтня цього року, якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов’язкового платежу, субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги.

Несплата обов’язкової частки плати тягне за собою:

- не призначення субсидії на наступний термін;

- за рішенням комісії надання призначеної субсидії припиняється, коли домогосподарству припинено надання житлово-комунальних послуг, внаслідок того, що громадянин має заборгованість із сплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, внеску\платежу ОСББ, тощо на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, встановленої йому на час призначення субсидії і загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на день припинення такої послуги.

Згідно інформації УСЗН  Глухівської міської ради