ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТУ " Е-РІШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАД"

З метою створення команди для реалізації Проекту «Е- рішення для громад» було проведено нараду з керівниками структурних підрозділів Глухівської міської ради.

Мета проекту «Е-рішення для громад» - покращити якість управлінських рішень, посилити фінансову спроможність та інвестиційний потенціал міста. Пряма економічна вигода громади за оцінками експертів становить 5-10 млн. грн., залежно від обсягу використання продуктів Проекту.

Завдяки Проекту місто може отримати ,не витрачаючи на це кошти, якісні ІТ-продукти, включаючи банк ІТ-рішень, якими користуються передові громади України, реєстр територіальної громади (інтегрований з ДМС), реєстр доходів бюджету ( з персоніфікованими даними), реєстр адрес та майна ( земельних ресурсів, комунального майна, експертну та технічну підтримку в побудові систем :
- обліку та управління земельними активами, їх дохідністю до бюджету;
-геопросторових даних управлінця з розвитку міста
За результатами реалізації Проекту місто зможе збільшити доходи до бюджету, підвищити раціональне використання та планування земельних ресурсів, покращити якість управлінських рішень, обрання пріоритетів, ефективніше планувати проекти розвитку, долучати кошти Державного бюджету, донорів, підвищити успішність комунікацій з потенційними інвесторами.
Варто зазначити, що 14 листопада 2018 року відбулась публічна презентація та воркшоп-1 проекту “Е-рішення для громад”, який реалізується Центром розвитку інновацій за підтримки Програми ”U-lead з Європою”. На участь у Проекті було отримано майже 300 заявок. У заході взяли участь пепередньо відібрані 100 громад з усієї України. Серед них була і Глухівська громада, яка пройшла у топ 100 з 300 поданих заявок.